Sporto baras – vieta, kur susirenka ne tik sporto fanatikai

Daugelis Lietuvoje veikiančių sporto barų yra pritaikyti ne tik įvairioms sporto rungtynių žiūrėjimui didžiuliame televizoriaus ekrane. Sporto baras šalyje yra įgavęs visiškai novatorišką, vakarietišką formą – čia galima praleisti laiką ir žaidžiant lošimo automatais.

Smagus vakaras garantuotas

Užsukus į sporto barą galima sutikti daug bendraminčių, su kuriais pokalbis megsis savaime. Kartu žiūrėtos rungtynės, sirgimas už tą pačią krepšinio komandą nepaprastai greitai suvienija žmones, visiškai nereikia valios pastangų išlaikant pokalbį. Pasibaigusios rungtynės labai greitai nuveda prie lošimo automatų.

Sporto baras – vieta, kurioje paneigiama nuomonė, kad Lietuvoje susvetimėję, nedraugiški, pikti ir viskuo nepatenkintižmonės. Čia užsimezgusios draugystės taip paprastai nenutrūksta. Žmonėms įprasta karts nuo karto susitikti toje pačioje vietoje ir pakartoti tai, dėl ko iš pradžių užsimezgė bendravimas. Ši vieta daugeliui pakeičia gyvenimą, nes pirmiausia priverčia išlipti iš savo kiauto, išeiti iš savo komforto zonos.

Galimybė laimėti

Kai sporto baras įtraukia savo siūlomomis veiklomis, lyg ir nebėra noro priešintis. Azartinių lošimų organizatoriai sąmoningai siūlo kelias veiklas, siekdami vienu metu patenkinti kuo daugiau žmonių aistrų. Ir jiems tai sekasi. Toks verslas patrauklus.

Sporto baras – vieta, kur vienu metu nušovus kelius zuikius, dar yra galimybė ir laimėti. Lošimo automatai suteikia šansą laimėti keletą ar net keliolika tūkstančių eurų. Ir tai ne vienetiniai atvejai. Apie visas laimėjimo subtilybes galima pasiteirauti personalo.Čia dirbantieji visada maloniai nusiteikę paaiškinti viską ir atsakyti į kirbančius klausimus. Neatsakytų klausimų sporto baras nepalieka.

Stiprinami socialiniai ryšiai

Sporto baras sumanytas ir kaip žmonių socialinių ryšių mezgimo priemonės. Ne visose viešose vietose taip greitai ir savaime užsimezga ryšiai taip, kaip tai vyksta čia. Žmonės čia nusiteikę ne tik atverti širdį, bet ir išklausyti.

Bendri interesai visad ir visur žmones suveda ir suvienija. Sportas baras irgi priskiriamas prie būtent tokių vietų, kur net patys uždariausi prabyla. Juokaujama, kad jei žmonės ir visur kitur būtų taip nusiteikę bendrauti, šalyje užsidarytų psichologų bei psichiatrų kabinetai. Sporto baras keičia užsistovėjusius žmonių įsitikinimus ir išlaisvina nuo stereotipų. Čia skambantys juokeliai ir aidintis šūksniai žiūrint sporto varžybas kuria stiprų bendrumo jausmą, net ir visiškai svetimi žmonės viena kitam pajaučia tokias stiprias simpatijas kaip po ilgo laiko vėl susitikę vaikystės draugais. Šita magija čia kuriama pačių lankytojų ir nuolat palaikoma.