Blackjack internetis

Labai objektyviai suvokti, kurios žmonių galimybės yra tikros, beveik neįmanoma. Visgi galima tik numanyti, kad mums sekasi vienas ar kiti dalykai, tad daug dalykų priklauso nuo aplinkybių įtakos.

Tarkim, pesimistu gali būti žmonės, iš kurių tikimasi, jog jie viską atliks tobulai, ir kuriuos tėvai labiau kritikuos dėl dažnos nesėkmės, bet optimistu gali būti nevykėlis, kurio gebėjimais visi tiki bei kuris kažkada nepatyrė nei vieno rimtesnio išbandymo. Blackjack internetis veiks itin panašiai.

Blackjack internetis

Pesimistas ir optimistas gali būti įvairiausių rūšių. Galbūt pats žmogus galėtų būti optimistiškas vienose vietose ir pesimistiškesnis kitur. Tarkim, jis geba abejoti savo anglų kalbos žiniomis, tik tikėtis sėkmingiau nuvykti į kitą šalį slidžiu keliu. Optimistus įmanoma skirstyti į ekstremalus ir nuosaikius. Pesimistai galėtų būti pasyvesni, kaip ir Blackjack internetis, o galbūt būti net greitesni už optimistus. Blackjack internetis (kazino zaidimai) primena kuo iš tikrųjų reikia tikėti ir kada viltis paties geriausio gyvenime.

Itin apdairoki tokio tipo žmonės prigalvoja tūkstančius „jei būtų taip, ar kitaip…“ tęsinių bei puola kautis su visomis blogomis baigtimis. Kitas pavyzdys, jie saugo ne vienas darbų kopijas įvairiausiose laikmenose, o kalbas, kurias turės sakyti, gausybė valandų repetuos prieš veidrodį, artimus ir bičiulius. Blackjack internetis kartais būna ne toks jau malonus.

Viltis – kvailio motina

Tai taip naivu tikėtis geresnio, kai reikalai tikrai krypsta į blogą pusę. Tarkim, kai kiti pastebės sunkios ligos simptomus. Ar vertės apgaudinėti save tuo metu, kai labai reikės kitų paramos?  Blackjack internetis galbūt primins ir ko nesinorės prisiminti.

Tyrimai rodo, kad dažnokai būdingos pernelyg didokos optimizmo dozės, sietinos su neprotingais ekonominiais sprendimais, greitomis vedybomis. Ar protėviai yra buvę pesimistais niekas nežino. Gal jie nebūtų likę gyvi, nes nebūtų galėję įveikti pavojų, kylantį iš aplinkos. Skeptikai optimizmo gaidelę dažnai sieja su naivumo pajutimu.

Nusivylimo nauda

Įsivaizduokime, ką darytume, kuomet vizitas dėl eilės užsitęs ir mums staiga prireiks kitų dokumentų, nei turime. Apmąstymai apie galimą trikdį padės adekvačiau suvokti situaciją, įsivertinti visus niuansus bei išvengti naujos nesėkmės. Tikrai dėl tokio nepagrįsto optimizmo dauguma žmonių nueis pas psichologą, o kiti labiau griaus savo gyvenimą.

Vienas iš gerų psichologijos šūkių: „Manykime pozityviai, nepraraskime vilties ir mums seksis!“ Žinoma, turėti vilties gali būti gerai, bet tik vilties – mažoka. Optimizmas galėtų sustiprinti iliuziją, jog viskas gerai, tik tai nebepakeis realybės.