Kortu zaidimai

Kai ima atrodyti kai niekam nėra laiko, reiškia tik vieną – viduje prasidėjo sumaištis. Ją visada galima mėginti išguiti. Kartais tereikia išmėginti kažką neįprasto. Kad ir kaip keistai skambėtų, tai gali būti ir kortu zaidimai.

Kortu zaidimai

Magijos kupinas pasaulis supa kasdien. Daugelis ženklų, supančių žmones, tai kaskart primena. Pakanka tik išmokti skaityti tuos ženklus. Jų yra gausybė. Azartiniai žaidimai taip pat yra puiki galimybė mokytis skaityti simbolius. Ne šiaip sau kai kurios būrėjos tam pasitelkia būtent kortas. Jos padeda suvokti kas vyksta žmogaus gyvenime.

Kortu žaidimai nors ir neturi to, ką regi būrėjos savo salonuose, bet gali sėkmingai atitraukti nuo kasdienių rūpesčių. Gebėjimas pasitraukti nuo to kas gniuždo ar išbalansuoja yra būtinas dalykas kiekvienam žmogui.

Azartinė trauka

Būtų visiškai kvaila manyti, kad kortu zaidimai vien tik tuščiai švaisto mūsų laiką. Jie yra netikėta galimybė surikiuoti savo mintis galvoje taip, kad vėl atrastume norą kurti gyvenimo planus. Planai yra būtinybė, kad ir kaip bandyti tai paneigti. Tie, kurie planuoja visada pasiekia gerokai daugiau už tuos, kurie gyvena be plano.

Kortu zaidimai nukelia į tą nepažinią tikrovę. Tai padeda suvokti tikrąsias savo galimybes kur kas geriau. Galia vienas kitą pažinti tiesiog privalo būti realizuota. Iš pradžių pažinimo procesas gali būti ganėtinai sudėtingas, tenka kurį laiką mindžikuoti vietoje, nertis iš kailio. Tokiais atvejais nesunku pajausti ir nuovargį. Nevalia jam pasiduoti.

Malonūs atradimai

Tik nušvitime galime pajausti tai, dėl ko verta ryte keltis iš lovos ir visa šypsena pasikti naują dieną. Ji gali būti kupina atradimų. Kortu zaidimai kaskart apie tai maloniu būdu primena. Jie padeda patikėti, kad gali būti ir džiugių dalykų. Jais visada verta tikėti, kad ir kokia niūri atrodytų dabartis. Dabartinis momentas gali būti nebesugrąžinamas. To vėliau stipriai ir gailimasi. Kad taip niekada nenutiktų, reikia nebijoti įsileisti naujus potyrius. Jie atveria naujus gebėjimus bei padeda suvokti, kad rytdiena gali būti geresnė už dabartį.