Kortelės

Jeigu jaučiamasi taip, jog gyvenimas lyg eina iš rankų, ir nežinoma, kaip tai suvaldyti, o gal tarsi naujus metus norima pradėti kitaip, siūloma padaryti keletą mažų pakeitimų, kurie neabejotinai sukurs laimingesnį, puikesnį gyvenimą. Kortelės taip pat daro tokius stebuklus.

Kortelės ragina stengtis

Verta džiautis, nepaisant nieko! Kiekvieną dieną mes turime šansą, kaip šiandien jaustis – koncentruosimės į gerus ar į blogus dalykus. Pastaruosius pamatyti, deja, visuomet sunkiau. O kuomet geriau jaučiamės mes, ir kiti pajunta iš mūsų sklindantį pozityvumą.

Tokia yra žmonių prigimtis – būdrauti, stebinti nėra kokios grėsmės mūsų gyvybei. Kortelės visiškai nereiškia jokio pavojaus, nes žada tikrus malonumus. Visgi dėl pozityvių dienų pasistengti teks stipriau. Tikrai verta! Tai, apie ką galvojama, į ką koncentruojamasi, turi didžiulės įtakos ne vien mūsų nuotaikai, taip pat ir darbingumui ar energingumui.

Kortelės – tikri malonumai

Kai pastebimi vien blogi dalykai, nenuostabu, jog jaučiatės sumautai bei po darbo negebate išeiti namo! Kortelės žada visiškai kitokį gyvenimą. Visada verta pajusti kitokį jo skonį ir leistis į naujas patirtis. O jos tikrai gali būti viliojančios, gali būti tikras malonumas dabar pat.

Jeigu taip nutinka, kad pradedame fiksuoti tuos dalykus, kurie geri ir gražūs yra mūsų kasdienybėje, patiriame kur kas mažiau nei iki tol streso, nerimo bei neišeikvojama energijos resursų. Turėkime malonią rutiną nuo šios dienos, ne nuo rytojaus. Dažnas iš žmonių turi kažką malonaus, kas geba praskaidrinti dieną (galbūt jei nieko tokio nėra, pats laikas pagalvoti, kas gi gali mus džiuginti).

Sutaupoma energija

Dažnam iš mūsų padeda šviežios arbatis puodelis ryte ar popietę (pasidomėkime švedų filosofija), kitiems – tibetietiški pratimai, joga arna kažkokios mankštos rūšys, dar kitiems – pasivaikščiojimai, knygų skaitymai aba žvejojimas. Gal net – muzikos klausymas.

Kai kuriais atvejais darniau išgyventi jausmus padeda menas bei proga išreikšti save nauju kampu – šokis, dainos, eilėraščių rašymas, tapymas arba spalvinimas. Pagalvokime apie tai jau dabar! Kortelės ragina atidėlioti dvejojimą, kuris visada būna tik mus žalojantis dalykas, visiškai nereiškianti palaimos akimirkų, kurių taip vaikosi kiekvienas žmogus. Kai kuriais atvejais žmogus jaučiasi kaip naujai gimęs ir tai nėra kažkokia keistenybė, kuri turėtų stebinti. Smagius dalykus reikia prisijaukinti iš lėto ir daugiau nebepaleisti. Kas gi mus išmokys geriau gyventi, nei mes patys?

https://www.optibet.lt/