Žaidimas „Book of ra“

Pats geriausias būdas atsipalaiduoti – paprasčiausiai leisti savo kūnui ir mintims nurimti. Didžiausia priežastis dėl ko nepertraukiamai juntama įtampa – reaguodamas į išorę kūnas pradeda susilieti su užliejusiais protą jausmais. Žaidimas „Book of ra“ žada visišką išsilaisvinimą nuo to, kas kasdien žmones taip vargina.

Žaidimas „Book of ra“ – kiekvienai dienai

Kuomet jaučiama kažkas nemalonaus – visada pravartu išmokti nereaguoti į tokį jausmą, labiau naudinga kelioms minutėms pasiduoti atsipalaiduoti atsipalaidavimui. Toks yra Žaidimas „Book of ra“.

Kuo dažniau kūnas atpalaiduojamas, tuo sparčiau praeina vidiniai „ištiktukai“ bei vėl galima toliau normaliai gyventi. Žaidimas „Book of ra“ padeda tai suprasti.

Jeigu iš pradžių atrodo sudėtinga atsipalaiduoti, tuomet verta pamėginti stipriai įtempti kūno raumenis (net veidą). Taip pabūti akimirką įsitempus. Ir tuomet visiškai atsipalaiduoti.

Žaidimas „Book of ra“ atskleidžia tiesą

Kova su savo emocijomis ir proto būsenomis niekada nereiškia pergalių.  Tik iš pradžių  gali atrodyti priešingai. Žaidimas „Book of ra“ pagrindžia šią tiesą. Ji atrodo nebe tokia absoliuti ir sudėtinga.

Būna žmonių, ištisus metus nuolat besikaunančių su baime, vidinėmis bėdomis, bet jų gyvenime, rodos, niekas nekinta.

Jausmo prigimtinė savybė – judėti bei kisti. Tad išeitis – leidimas. Kai leidžiama sau išgyventi baimę, tuomet ji atkeliauja bei pastebima, jog ji ir praeina.

Kuomet leidžiama sau patirti pyktį ir jaučiama, kaip išsilaisvinama, kaip užvaldo visiškai priešingos mintys.

Išmoko nesitapatinti

Kai leidžiama kitiems atrodyti tokiems, kokie jie nori būti, pastebima, jog jie nebelemia mūsų nuotaikų ar savijautos. Savyje kiekvienas turi pasirinkimą su kuo verta tapatintis.

Tas nematomas stebėtojas būna neatpažintame priimtinume, kai jis žmonių viduje nereaguoja, susitinka su ateinančiomis mintimis bei ir jausmais. Visa tai reiškia, kad žmogus visada turi laisvę rinktis: susitapatinti su savo emocijomis bei jausmais ar susitapatinti su tuo, su kuo iš tikrųjų verta tapatintis. Tereikia tik akimirkai atsipūsti ir pasistengti nuraminti savo mintis. Toks yra ir visų pamėgtas žaidimas „Book of ra“.

Galiausiai visos emocijos bei mintys, taip drumstusios ramybę tampa paties žmogaus, suvokiama, kad  pats žmogus, o ne kažkas kitas yra to vadinamo balagano vadovas. Tad natūraliai žmoguje yra ta dalis, mylinti tą nematomą vėtrą.

Kai  jaučiamasi blogai, verta sau pasakyti sau ištarti, jog visi nesklandumai gyvenime yra tik labai laikini dalykai.